Nie można mówić o nowoczesności w szkole czy firmie, jeśli nie jest ona wyposażona w sprzęt multimedialny ułatwiający pra"/>

Nie można mówić o nowoczesności w szkole czy firmie, jeśli nie jest ona wyposażona w sprzęt multimedialny ułatwiający pracę zarówno nauczycielom, wykładowcom, jak i szkoleniowcom czy prelegentom. Wiele z tych osób ma własną tablicę mobilną, ale aby mogła ona działać, potrzebny jest projektor, który można zamontować na sufit. Oczywiście może to być także projektor przenośny, ale zwykle ten przymocowany do sufitu jest bardziej stabilny i nie zabiera miejsca na biurku. 

Projektory najbardziej poszukiwanych marek można zamówić w sklepie z linku interdesk.pl, który wysyła towar w ciągu dwóch dni roboczych. Do wyboru klient ma urządzenia takich producentów, jak Hitachi, Benq, Canon, Epson i wielu innych. W zależności od marki posiadają one różne cechy, takie jak wysoka rozdzielczość, doskonały kontrast, wbudowane głośniki, jakość Full HD itp. Wybór z pewnością będzie zależał od potrzeb nabywcy i funkcji, jaką projektor ma w przyszłości pełnić.

42-520 Dąbrowa Górnicza, ul. Armii Krajowej 7/C

NIP: 6292292566

https://www.interdesk.pl/

2018-05-21 14:33:48

Projektor na sufit

Geisha Erotic Shop

44240 Żory, ul. Szeroka 18

AMK2 Architekt Monika Kantor-Kiliś

43400 Cieszyn, ul. Olchowa 15

F.P.H.U. "Arte-bis" Wiesław Mońka

42160 Krzepice, ul. Główna 160