Kuchnia często jest miejscem, w którym nie tylko przygotowywane są potrawy. Bardzo często pełni również funkcję jadalni, d"/>

Kuchnia często jest miejscem, w którym nie tylko przygotowywane są potrawy. Bardzo często pełni również funkcję jadalni, dlatego warto ustawić w niej wygodny stół oraz siedziska, które pomieszczą w komfortowy sposób wszystkich domowników. Jeśli w kuchni mamy niewiele miejsca, które możemy wykorzystać na kącik jadalny, to warto zamówić stół oraz specjalny narożnik do kuchni, dopasowany do stylu mebli kuchennych. Tego typu mebel nie zajmuje dużo miejsca i nie przeszkadza podczas wykonywania codziennych czynności w kuchni. Ponadto umożliwi komfortowe spożywanie posiłków przy stole przez całą rodzinę. 
Odwiedź stronę internetową sklep.meblesedia.pl i zapoznaj się z ich ofertą na wysokiej jakości produkty wykonane z litego drewna. U producenta mebli Sedia znajdziesz idealny stół oraz narożnik do kuchni, a także wiele innych mebli wysokiej jakości. Każdy oferowany przez nich produkt jest dopracowany i wykonany z naprawdę ogromną starannością. Dzięki temu ich meble są bardzo designerskie i estetyczne, a także trwałe i solidne. 

32-731 Żegocina, ul. Żegocina 5/0

NIP: 868-101-87-77

http://sklep.meblesedia.pl/

2017-08-11 10:24:46

Narożnik do kuchni

PPH i U Meteor Sp. z o.o.

30207 Kraków, ul. Malczewskiego 47A

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska

33300 Nowy Sącz, ul. Zielona 55

Wzgórze Elfima

31271 Kraków, ul. Krowoderskich Zuchów 7