Punkty gastronomiczne wymagają specjalistycznego sprzętu nie tylko po to, aby praca była lżejsza i można ją było szybko wy"/>

Punkty gastronomiczne wymagają specjalistycznego sprzętu nie tylko po to, aby praca była lżejsza i można ją było szybko wykonać, ale także, aby zachować pełną higienę i bezpieczeństwo. Dlatego firma ze strony probox.pl oferuje najlepszej jakości sprzęty do gastronomii, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i doskonałym materiałami. Jednym z takich sprzętów z pewnością jest szafa przelotowa z drzwiami suwanymi, która idealnie nadawała się będzie do zmywalni.

Wśród producentów takich szaf jest firma Stalgast, która wykonuje te produkty o różnych szerokościach z wysokiej jakości stali nierdzewnej ferrytycznej. Szafa Stalgast ma konstrukcję spawaną, która gwarantuje wytrzymałość i doskonałą stabilność. Ma ona półki z możliwością regulacji wysokości, a także jedną środkową zamontowaną na stałe, która zapewnia stabilność temu meblowi. Na życzenie klienta istnieje możliwość zamontowania zamka. Jest to świetna konstrukcja, która z pewnością służyć będzie przez wiele lat.

05-077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58/0

NIP: 822-100-53-71

https://probox.pl/

2017-09-01 15:02:49

Szafa przelotowa z drzwiami suwanymi

Lizard Sp. z o.o. Sp. k.

02703 Warszawa, ul. Bukowińska 22

Lokalizator-telefonu-online.pl

02013 Warszawa, ul. Lindleya 16

Splendear.com

02823 Warszawa, ul. Osmańska 5