Niedługo odbędzie się Wasz ślub, na który zaprosiliście mnóstwo swoich znajomych i chcielibyście, żeby dobrze się baw"/>

Niedługo odbędzie się Wasz ślub, na który zaprosiliście mnóstwo swoich znajomych i chcielibyście, żeby dobrze się bawili? Może to być trudne, szczególnie jeśli mają oni małe dzieci, dlatego doskonałym wyjściem na taką uroczystość jest animator dla dzieci, który w Krakowie dostępny jest w firmie Wzgórze Elfima. Jest to firma zatrudniająca animatorów-aktorów specjalizujących się w organizacji czasu dzieciom podczas różnych uroczystości.

Mają oni przygotowane pakiety rozrywek dla małych gości w różnym wieku, które przedstawiane są rodzicom do akceptacji. Możliwa jest ich modyfikacje, aby były zgodne z zainteresowaniami i pragnieniami maluszków. Chłopcy i dziewczynki znajdą dla siebie coś wśród proponowanych przez animatorów zabaw i z pewnością świetnie będą się bawić, dając wytchnienie rodzicom. Poza standardowymi pakietami są także inne zajęcia, takie na przykład jak malowanie twarzy, skręcanie baloników, organizacja zawodów, tańców i konkursów ze słodkimi upominkami. Pomyśl zatem o swoich gościach z małymi dziećmi i daj im odrobinę luzu, aby i oni mogli cieszyć się Waszym szczęściem.

31-271 Kraków, ul. Krowoderskich Zuchów 7/0

NIP:

http://elfima.pl/

2018-01-17 12:22:35

Animator dla dzieci kraków

PPH i U Meteor Sp. z o.o.

30207 Kraków, ul. Malczewskiego 47A

F.P.U.H Sedia Janiczek Zbigniew

32731 Żegocina, ul. Żegocina 5

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska

33300 Nowy Sącz, ul. Zielona 55