Wysoka jakość ma dla Ciebie znaczenie przy zakupie produktów do nagrywania i edycji wideo? Cyfrowa Republika oferuje zakup sprzętu wysokiej klasy w bardzo konkurencyjnych cenach. Wejdź na stronę lub odwiedź sklep stacjonarny i skorzystaj z fachowej porady przy zakupie wyposażenia studia.

Dla tych, którzy są ciągle w ruchu i nie lubią się ograniczać, firma przygotowała ofertę profesjonalnych kamer, których kieszonkowy charakter umożliwi nagranie nawet najbardziej wymagającego materiału w wysokiej rozdzielczości 4K. Każde urządzenie świetnie sprawdzi się w warunkach studyjnych lub w terenie. Wysokiej jakości materiały użyte do ich produkcji odciążą ramię operatora i pozwolą jeszcze efektywniej sterować kamerą nawet podczas wielogodzinnych sesji.

Firma współpracuje z takimi markami jak: nVidia, Tangent Devices, Samyang, Tilta, Switronix oraz innymi zajmującymi się m.in. produkcją mikserów studyjnych Blackmagic ATEM, kart do przechwytywania sygnałów wideo czy konwerterów cyfrowych. Zaufaj firmie, która w trosce o zadowolenie klientów stale wzbogaca swoją ofertę w nowe produkty.

02-382 Warszawa, ul. Dickensa 15/94

NIP: 836-109-71-37

https://sklep.cyfrowarepublika.pl

2018-06-14 14:24:34

Blackmagic atem

Lizard Sp. z o.o. Sp. k.

02703 Warszawa, ul. Bukowińska 22

Lokalizator-telefonu-online.pl

02013 Warszawa, ul. Lindleya 16

Splendear.com

02823 Warszawa, ul. Osmańska 5