Wesele jest zazwyczaj pamiętane z kilku rzeczy – tego, jak ubrani byli młodzi (w szczególności panna młoda), jakie były atrakcje, a także z wyglądu sali weselnej i menu, którym mogli raczyć się goście. Szczególnie te dwa ostatnie punkty są ważne, gdyż bez odpowiedniego miejsca trudno jest zorganizować całe przyjęcie. Znalezienie sali to zazwyczaj jeden z najtrudniejszych etapów w całym przygotowaniu, dlatego warto wziąć się za to jak najwcześniej.

Idealna sala weselna w okolicach Konstantynowa Łódzkiego jest dostępna w restauracji Kamienica nr 6. To wyjątkowe miejsce, w którym młodzi będą mogli cieszyć się wraz ze swoimi gośćmi tym jedynym w życiu dniem. Pracownicy lokalu zaś zadbają o to, aby cała oprawa była idealna – począwszy od wystroju pomieszczenia, przez smak i apetyczny wygląd dań, po sprawną obsługę kelnerską.

Elegancki wystrój sali restauracji jest idealną bazą pod weselne dekoracje. Duża powierzchnia z pewnością umożliwi swobodną zabawę, jak i znalezienie miejsca siedzącego dla każdego. Natomiast menu i obszerna karta win zaskoczą wszystkich smakoszy.

95-070 Aleksandrów Łódzki, ul. Plac Kościuszki 6/0

NIP: 8311002301

https://kamienica6.pl

2018-06-30 09:21:18

Sala weselna Konstantynów Łódzki

ABC-BOBASA

95060 Brzeziny, ul. Słoneczna 37

Przemysław Stachowicz STACHY

95083 Lutomiersk, ul. Tadeusza Kościuszki 23

Xfelgi.pl

97330 Poniatów, ul. Piotrkowska 4C