Aby dom był suchy i wolny od grzyba, należy zadbać o właściwe odprowadzanie wody deszczowej, dlatego przynajmniej raz w ro"/>

Aby dom był suchy i wolny od grzyba, należy zadbać o właściwe odprowadzanie wody deszczowej, dlatego przynajmniej raz w roku należy dokładnie czyścić rynny. Jeśli posiada się dom parterowy, to praca ta nie jest nadzwyczajnie uciążliwa, gdyż wystarczy dobra drabina, która tę czynność umożliwi. Inaczej jest, jeśli dom jest piętrowy, gdyż czyszczenie rynien w takiej sytuacji nie jest ani łatwe, ani bezpieczne. Wielu właścicieli domu decyduje się wówczas na wynajem podnośników. W Katowicach, Sosnowcu, Mysłowicach i wielu innych miastach i miasteczkach Śląska zwyżkę do czyszczenia rynien można znaleźć w firmie ze strony mondam.pl.

Cena za taką usługę jest bardzo rozsądna, mimo że sprzęt wypożycza się razem z operatorem. Bardzo często, szczególnie przy dłuższym korzystaniu z podnośnika, cena ustalana jest indywidualnie. Z usług tego przedsiębiorstwa korzystają osoby prywatne i rozmaite firmy, takie jak:

  • budowlane,
  • remontowe,
  • reklamowe, 
  • energetyczne, 

jeśli same nie dysponują takim sprzętem. W ofercie firmy są dwa rodzaje podnośników: 19 i 22-metrowe obsługiwane przez operatorów z uprawnieniami.

41-500 Chorzów, ul. Szybowa 4/5

NIP: 6292383895

http://www.mondam.pl/

2018-07-02 10:40:39

Wynajem podnośników katowice

Geisha Erotic Shop

44240 Żory, ul. Szeroka 18

AMK2 Architekt Monika Kantor-Kiliś

43400 Cieszyn, ul. Olchowa 15

F.P.H.U. "Arte-bis" Wiesław Mońka

42160 Krzepice, ul. Główna 160